קייטרינג התעשיינים

איך לבחור קייטרינג לאירוע

כמה כיף שיש הזדמנויות חיוביות בחיים לערוך אירוע חגיגי. אחרי שסגרתם היכן תערכו את האירוע והמשכתם לתכנן אילו אטרקציות הוא יכלול, או איזה מוזיקה תתנגן במהלכו, חשוב שתשקיעו זמן ומחשבה בבחירת הקייטרינג. יש כמה אלמנטים שמשפיעים על רמת הצלחתו של אירוע, חלקם מהותיים יותר וחלקם פחות, אך אין ספק שהאוכל נחשב להיות אחד האלמנטים החשובים.

מה כולם זוכרים מהאירוע

אם תשאלו אנשים איך היה אירוע ששהו בו, בין אם אירוע פרטי כמו חתונה, בת מצווה או יום נישואין ובין אם אירוע עסקי כמו הרמת כוסית, השקת מוצר חדש או יום כיף לעובדים, רוב האנשים ידברו על האוכל. כאשר המזון המוגש באירוע טעים, ומיוחד האירוע כולו מוגדר כהצלחה. אז הגענו למסקנה שהאוכל מהווה רכיב חשוב ומרכזי בכל אירוע, אז איך בוחרים איזה אוכל יוגש ואיזה קייטרינג יספק אותו? להלן כמה דגשים חשובים.

התאמת קייטרינג התעשיינים לקהל

חברות שונות מספקות שירותי קייטרינג ורובן מתמחות בסוג מסוים של מזון. לפני שאתם בוחרים עם איזה ספק לעבוד, בחנו את רשימת המוזמנים שלכם. האם הרשימה כוללת בעיקר אנשים מבוגרים, האם קהל צעיר יותר, או אולי בכלל רוב המוזמנים שלכם באירוע הם ילדים.

בשרי או חלבי

שיקול נוסף בבחירת קייטרינג לאירוע צריך להיות האם החלטתם שהמזון שיוגש באירוע יהיה חלבי או בשרי. בכל אחת מהבחירות יש יתרונות וחסרונות, אבל בכל מקרה חשוב לוודא כי הקייטרינג שבחרתם יספק מענה הולם.

מגוון סלטים טעימים

איכות וטריות

כל אחד שעורך אירוע שואף להגיש בו את האוכל הטוב והמשובח ביותר. בררו עם חברות קייטרינג התעשיינים מתי הם מכינים את המנות, על מנת לוודא שהאוכל יוגש טרי באירוע. כאשר האוכל נעשה ביום האירוע מרבית הסיכויים שהיו יהיה טעים יותר.

שירות עצמי או הגשה

שיקול נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת הוא אופן הגשת המנות באירוע. יש המעדיפים שירות הכולל הגשה לשולחנות לעומת אחרים המעדיפים שהמזון יסודר בבופה חופשי לאורחים. חברת קייטרינג התעשיינים מציעה לרוב את שני השירותים, ולכם נותר רק לבחור את הדרך המועדפת עליכם.